relative_audit Rozhodují výsledky Marketingová komunikace
menu
home O Relativu  Příběh Relativu PŘIVEDEME VÁM NOVÉ ZÁKAZNÍKY

PŘIVEDEME VÁM NOVÉ ZÁKAZNÍKY

 

Chcete, aby k vám chodilo víc zákazníků? Aby u vás nechali více peněz a byli z toho nadšení? Aby vás chválili, kudy chodí?

 

Jaká je ale realita? Možná máte podobný příběh... Richard také chtěl přilákat nové zákazníky, protože firmě se moc nedařilo. Věnoval jí spoustu času (i na úkor rodiny), ale více zakázek nepřicházelo.

 

Věděl, že pokud nic neudělá, zůstane stát na místě bez dalšího růstu. Rozhodl se proto vkročit do reklamního světa, což pro něj byla velká neznámá.

 

Najal si tedy agenturu. Ta ho po první krátké schůzce ujistila, že vše zařídí a zakázky se jen pohrnou... jenže o měsíc později přišla jen faktura a reklama, která vůbec nesplnila očekávání.

 

Jistě, že nefungovala! Nikdo za půl hodiny nepozná váš byznys tak, aby mohl ušít reklamu na míru, dostat se vašim klientům do srdce a zacílit na jejich nejsilnější spouštěče.

 

Kde se stala chyba? Agentura měla s Richardem vše důkladně probrat... a ne odstartovat rychlozávod o to, jak z klienta vytahat co nejvíc peněz v rekordním čase.

 

Od takových agentur se lišíme. Až nám zavoláte, domluvíme si s vámi plnohodnotnou konzultaci.

 

Nejprve zdarma probereme, jak vypadaly vaše dřívější reklamy. Jaký byl jejich reálný výsledek. Pobavíme se, čeho chcete dosáhnout... poznáme do detailů vaše klienty a celé to propojíme do systému funkční reklamy, která vydělává (a není jen další výdajovou položkou)!

 

A rozhodně nic neuspěcháme. Možná se setkáme i víckrát... dokud nebudeme mít 100% jistotu, že máme v rukách tu správnou munici, díky které vám přitáhneme davy nadšených klientů.

 

A jak víme, že tento osobní přístup funguje? Že přivádí nové zákazníky? Díky předchozím klientům! Jen v loňském roce jich k nám přišlo 2 933! Mnoho z nich opakovaně. A co o nás říkají? 

 

Ing. Jan Hejátko - majitel

"Spolupracujeme s Relativem díky paní Chodurové, protože nám dává rady a je ochotná s námi konzultovat kroky při propagaci Habitatu.  Jsem spokojen s kvalitou výstupů, která je velmi dobrá. Dlouho jsme hledali vhodného grafika, který bude umět správně uchopit náš produkt a nakonec jsme ho našli v teamu firmy Relative a nejen jednoho, na návrzích produktů Habitatu se podílí většinou celé jejich grafické studio."

 

 

Jana Hochová, Dis. - manažerka projektu

"Vynikající práce, kterou jste odvedli při realizaci našich propagačních materiálů!

Velmi si ceníme Vašeho odborného názoru a cenných rad, kterými jste přispěli k výsledné podobě. Setkáváme se s velice kladnými ohlasy na všechny produkty - desky, bloky, sešity, tužky, letáky! Našim klientům se líbí nápad vzhledem k tématu, kvalitní provedení, sladění barev a mohla bych pokračovat ve výčtu dalších, s kterými jsme se setkali. Již teď mohu říci, že naše centrum díky Vaší skvělé práci bude lépe schopno naplnit indikátory projektu a pomůže nám to při naší práci, jejímž posláním je  informovat a vzdělávat o práci na dálku."


Chtěli byste získat více zákazníků jako oni?

Napište na chodurova@relative.cz nebo zavolejte na tel.: 724 482 112 a domluvte si bezplatnou konzultaci.

 
 
 
info@relative.cz / +420 724 482 112 / +420 568 840 038 / copyright Relative
Cookies nastavení