Rozhodují výsledky Marketingová komunikace
menu
home Služby  Reklamní služby

Reklamní služby

 
Konzultace reklamy

Konzultace reklamy

PROZRADÍME, JAK DĚLAT REKLAMU SPRÁVNĚ

Máte zájem o konzultaci vaší reklamy s našimi odborníky?

Zajímá vás, zda je vaše reklama dobře udělaná a jestli ji používáte správně?

Chcete se informovat o možnostech reklamy?

Společně probereme, jakou reklamu jste používali, používáte a proč, zda byla či nebyla úspěšná a jakým způsobem využívat reklamu správně. Potřebujete-li další informace, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 724 482 112.

Grafické a fotografické práce

Grafické a fotografické práce

GRAFICKÝ DESIGN, KREATIVNÍ GRAFICKÉ NÁVRHY

Provádíme odborné zpracování grafických návrhů ve vlastním grafickém studiu se zkušenými profesionály. 

Pokud chcete pouze zpracovat grafický návrh konkrétní tiskoviny či reklamního nosiče, rádi vám vytvoříme ten nejvhodnější kreativní koncept. Důležitý je dobrý nápad přenesený do prezentované formy. Poradíme se základní podobou, stylizací textu, vytvoříme poutavý grafický návrh a v případě zájmu tuto tiskovinu i vyrobíme na vlastních tiskařských strojích.

V našem portfoliu jsou také fotografické práce. Zajistíme profesionální reklamní fotografie v podobě imageových fotek, produktových fotek do katalogů, e-shopů, případně portrétů členů vašeho týmu.

Corporate identity /CI/

Corporate identity /CI/

FIREMNÍ IDENTITA NEBOLI VIZUÁLNÍ STYL SPOLEČNOSTI

Má vaše firma svůj vizuální styl? Základním kamenem je grafická definice loga/logotypu. Tím to ale nekončí, jsou to také  firemní tiskoviny, stejně tak inzerce, venkovní reklama, polep automobilů, firemní oděvy, webová prezentace apod. Tohle vše představuje grafický manuál.

Vytvoříme pro vaši firmu typický obraz corporate identity, který bude odpovídat vaší filosofii a cílům a bude zastoupen ve všech komunikačních výstupech a vizuálních prvcích vaší společnosti.

Tvorba webů

Tvorba webů

WEB DESIGN A SEO OPTIMALIZACE

Zajistíme vám kompletní tvorbu www stránek a služeb s tím spojených, které potřebujete k úspěšnému podnikání na internetu. Vytvoříme vám web či e-shop, který bude prodávat a který vám bude přivádět nové klienty. Zanalyzujeme trh a navrhneme optimální strategii a strukturu, účinný a vhodný design i trvalou správu a propagaci stránek.

Kvalitní web nezačíná webdesignem, ale otázkami typu: Jaký účel bude Váš web mít? Koho chcete stránkami upoutat? Které produkty a služby budete nabízet? Kdo je vaše konkurence? Jak zajistíte provoz stránek?… Neudělejte chybu a na tyto otázky si odpovězte, než začnete web tvořit, zbytek můžete nechat na nás.

Důležitou součástí úspěšného webu je internetový marketing. Profesionální internetový marketing se orientuje zejména na zvyšování návštěvnosti a obchodní činnosti stránek. Prostředkem jsou SEO optimalizace stránek pro vyhledávače, registrace do katalogů a vyhledávačů, internetová reklama jako PPC kampaně, remarketing a další formy zvyšování viditelnosti stránek.

Mezi naše marketingové služby, které pomohou účinnost stránek zvýšit, patří také tvorba textového obsahu stránek. Bez dobrého obsahu a textu – srozumitelný, čtivý, poutavý, přesvědčivý, jsou vaše šance na úspěch minimální. 

Chcete posoudit prodejnost textů na vašich současných stránkách?

MONITORING SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ

MONITORING SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ

MONITORING FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN, YOUTUBE, BLOGY ATD.

Osobně pro vás připravíme monitoring sociálních sítí prostřednictvím sofistikovaného vyhledacího nástroje.

Výsledky monitoringu zpracujeme do grafické podoby - statistiky, přehledy, výstupy. Monitorovací program aktualizuje každou hodinu, výstupy vám můžeme zasílat měsíčně, po čtrnácti dnech, týdně či denně, záleží na vaší potřebě. 

 

Na základě monitoringu vám navrhneme řešení k uspořádání marketingových aktivit a vaší komunikace. Doporučíme vám vhodné prostředky další propagace.

Co konkrétního vám monitoring sociálních médií přinese?

  1. budete mít přehled o tom, jak je vaše firma či osoba komentována v prostředí internetu –převážně pak na sociálních sítích, kam se v dnešní době přesouvají klasické online diskuze
  2. získáte možnost reagovat jak na negativní, tak pozitivní příspěvky takřka ihned
  3. dokážete odhadnout atmosféru, která okolo vašich výrobků a služeb na internetu panuje
  4. monitoring využijete ke své další propagaci a navýšení prodejů na internetu – budete přesně vědět, kde jsou vaše slabá a silná místa
Facebook marketing

Facebook marketing

VYTVOŘENÍ FIREMNÍ STRÁNKY A JEJÍ PRAVIDELNÁ SPRÁVA

Proč využívat Facebook pro firemní propagaci?

Je to mimořádně efektivní prezentace na internetu. Má nízké náklady v porovnání s jinými médii. Dochází k okamžitému zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Umožňuje přímou komunikaci s vašimi zákazníky / cílovou skupinou. Nabízí se zde ideální prostředí pro kreativní kampaně. A máte reálnou a okamžitou zpětnou vazbu z trhu.

Před založením samotného profilu začínáme analýzou a návrhem řešení. Vytvoříme s vámi strategii, jak Facebooku využívat, jakým stylem a jak často komunikovat, jaké příspěvky jsou vhodné a mohou být úspěšné. Zjistíme, jak je na tom vaše konkurence. Zároveň navrhneme, co propagovat formou reklamy (a zda vůbec) a na koho reklamu na Facebooku cílit.

Facebookový profil doporučujeme zakládat a nastavit podle naplánované strategie na Facebooku. Zakomponujeme také Facebook do firemních stránek a strategie webu. 

Samotná správa a pravidelná aktualizace se pak stává součástí vašeho deního života. A pokud si na ni netroufáte nebo na ni nemáte čas, pak to nechte na nás. Můžeme za vás spravovat obsah, komunikovat s fanoušky, pořádat ankety, akce a soutěže, zvyšovat oblíbenost stránek, udržovat aktuálnost vašich Facebookových stránek. Měření a vyhodnocování výsledků jednotlivých kampaní je pak samozřejmostí.   A pokud pro vás spravujeme reklamy, vždy se dozvíte o jejich úspěšnosti díky měsíčnímu auditu a reportu.

Chcete zjistit, jak byste mohli komunikovat se svými fanoušky na facebooku lépe?


E-mail Marketing

E-mail Marketing

ROZESÍLÁNÍ NEWSLETTERŮ

Posilujte vztah mezi vámi a potenciálními zákazníky. E-mail marketing je idálním nástrojem, jak budovat důvěru mezi prodejcem a klientem. Prostřednictvím newsletterů můžete aktivně komunikovat s konkrétními zákazníky z vaší databáze. Můžete sledovat výstupy z každého zaslaného newsletteru nebo kampaně ve formě statistik otevřených, vrácených a odhlášených kontaktů. 

S obsahem newsletteru vám samozřejmě pomůžeme. Nemusíte rozesílat stále jen akční nabídky a slevy. V rámci péče o vaše zákazníky je také velmi důležité zasílání hodnotných informací, rad, e-booků apod.. Formou newsletteru můžete rozeslat také nejrůznější dotazníky, ankety a soutěže. 

V rámci e-mail marketingu vám také vytvoříme formulář na vašich webových stránkách, odkud budete získávat další kontakty do vaší databáze. 

Připravíme vám šablonu, pomůžeme s textem a obsahem, importujeme kontakty, rozešleme newsletter a dostanete podrobné vyhodnocení úspěšnosti kampaně. To vše se skrývá pod e-mail marketingem.

Reklamní a marketingové poradenství

Reklamní a marketingové poradenství

MARKETINGOVÝ PLÁN A KOMUNIKAČNÍ STRATEGIE

Reklamou to pro nás nekončí. Součástí naší práce je reklamní poradenství, jak s reklamou efektivně pracovat, čím na ni navázat a jak pokračovat.

Ve formě individuálních konzultací se budeme zabývat vaší propagací od jednorázových reklamních aktivit až po přípravu rozsáhlých marketingový plánůkomunikačních strategií.

V případě, že si nevíte rady se svým marketingovým plánem nebo na něj prostě nemáte čas, připravíme vám strategii, která bude alfou a omegou vaší reklamní cesty. Do marketingového plánu zahrneme  analýzy trhu, určíme cílové skupiny, prozkoumáme konkurenci, vytvoříme swot analýzu a navrhneme marketingový mix nástrojů a řešení včetně  konkrétního komunikačního plánu jednotlivých kroků.

Nebo potřebujete jen revizi vaší strategie? 

Vše s námi můžete konzultovat. Tel.: 724 482 112 nebo email: chodurova@relative.cz. 

Reklamní kampaně

Reklamní kampaně

PŘÍPRAVA, NÁVRH, REALIZACE, VYHODNOCENÍ KAMPANÍ

Reklamní kampaň vám nejen navrhneme a připravíme to nejlepší řešení pro vaši firmu, ale také vám je kompletně pohlídáme a zrealizujeme. Máme vlastní výrobní kapacity. Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme efektivně a ekonomicky reklamu vyrobit. Po ukončení kampaně ji společně s vámi vyhodnotíme a podle výsledků navrhneme další směřování.

Public relations

Public relations

PŘÍBĚH ZNAČKY A BUDOVÁNÍ DOBRÉHO JMÉNA

Public relations je důležitá složka marketingu. Budování dobrého jména, trvalé hodnoty značky a posilování loajality zákazníků jsou hlavními úkoly PR. Za každou dobrou značkou stojí dobrý příběh, který vám pomůžeme vytvořit.  Předpokladem úspěšného podnikání je také znalost mediálního prostředí, aktivní práce s médii a reakce na aktuální dění ve společnosti. S naším strategickým partnerem, specialistou na komunikaci, dáme vaší firmě a reklamě dech a srdce.

 
info@relative.cz / +420 724 482 112 / +420 568 840 038 / copyright Relative
Cookies nastavení