Rozhodují výsledky Marketingová komunikace
menu
home Významní klienti  Významní klienti

Významní klienti

 
SUBWAY, Remax Stars

SUBWAY, Remax Stars

MIROSLAV PROKEŠ – MAJITEL

"S firmou RELATIVE spolupracujeme již několik let. Pro naši realitní kancelář REMAX Stars sídlící v Třebíči zajišťoval a stále zajišťuje kompletní servis v reklamě.  Samozřejmostí tedy pro nás byla spolupráce i při spuštění projektu SUBWAY, kdy RELATIVE vedl každý náš krok spojený s reklamou i prezentací nově otevřené restaurace v Jihlavě. RELATIVE nám dává jistotu dobře odvedené práce současně s vlídným a profesionálním přístupem celého týmu."

BISO SCHRATTENECKER

BISO SCHRATTENECKER

ING. VÁCLAV ŠTURSA, Ph.D. - JEDNATEL SPOLEČNOSTI

"S Relativem spolupracujeme od roku 2008 na přípravě grafiky polepů vozidel, tisku prospektů a nejrůznějších prezentačních materiálů, až po weby našich středisek či různé reklamní akce. Zaměřujeme se na prodej a servis zemědělské techniky na importérské i dealerské úrovni.  Naše spolupráce je postavena především na individuálním přístupu, schopnosti analyzovat daný projekt a schopnosti obohatit zavedené metody o dokonalejší či netradiční řešení. Vážím si rovněž operativního a spolehlivého přístupu při řešení často složitých situaci. Díky této spolupráci jsme se dostali do kontaktu s celou řadou zajímavých osobností či firem z nejrůznějších oborů."

Koordinační centrum práce na dálku

Koordinační centrum práce na dálku

JANA HOCHOVÁ, DiS. - MANAŽERKA PROJEKTU

"Vynikající práce, kterou jste odvedli při realizaci našich propagačních materiálů!

Velmi si ceníme Vašeho odborného názoru a cenných rad, kterými jste přispěli k výsledné podobě. Setkáváme se s velice kladnými ohlasy na všechny produkty - desky, bloky, sešity, tužky, letáky! Našim klientům se líbí nápad vzhledem k tématu, kvalitní provedení, sladění barev a mohla bych pokračovat ve výčtu dalších, s kterými jsme se setkali.

Již teď mohu říci, že naše centrum díky Vaší skvělé práci bude lépe schopno naplnit indikátory projektu a pomůže nám to při naší práci, jejímž posláním je  informovat a vzdělávat o práci na dálku."

TOPTRANS EU

TOPTRANS EU

LUBOMÍR PECKA - VEDOUCÍ STŘEDISKA

"S firmou Relative design jsme začali spolupracovat prostřednictvím Kateřiny Fischerové ve chvíli , kdy jsme hledali adekvátní náhradu za předchozího dodavatele služeb v oblasti reklamy. Mohu říci , že jsme měli ve výběru šťastnou ruku. Jak v oblasti nabídky reklamních předmětů tak i ve tvorbě poutačů nebo jiných propagačních materiálů se mohu vždy spolehnout na profesionální přístup k zákazníkovi a snahu najít optimální řešení."

         

 
info@relative.cz / +420 724 482 112 / +420 568 840 038 / copyright Relative
Cookies nastavení