relative_audit Rozhodují výsledky Marketingová komunikace
menu
home Služby  Reklamní služby Facebook marketing

Facebook marketing

 
Facebook marketing

VYTVOŘENÍ FIREMNÍ STRÁNKY A JEJÍ PRAVIDELNÁ SPRÁVA

Proč využívat Facebook pro firemní propagaci?

Je to mimořádně efektivní prezentace na internetu. Má nízké náklady v porovnání s jinými médii. Dochází k okamžitému zvýšení návštěvnosti vašeho webu. Umožňuje přímou komunikaci s vašimi zákazníky / cílovou skupinou. Nabízí se zde ideální prostředí pro kreativní kampaně. A máte reálnou a okamžitou zpětnou vazbu z trhu.

Před založením samotného profilu začínáme analýzou a návrhem řešení. Vytvoříme s vámi strategii, jak Facebooku využívat, jakým stylem a jak často komunikovat, jaké příspěvky jsou vhodné a mohou být úspěšné. Zjistíme, jak je na tom vaše konkurence. Zároveň navrhneme, co propagovat formou reklamy (a zda vůbec) a na koho reklamu na Facebooku cílit.

Facebookový profil doporučujeme zakládat a nastavit podle naplánované strategie na Facebooku. Zakomponujeme také Facebook do firemních stránek a strategie webu. 

Samotná správa a pravidelná aktualizace se pak stává součástí vašeho deního života. A pokud si na ni netroufáte nebo na ni nemáte čas, pak to nechte na nás. Můžeme za vás spravovat obsah, komunikovat s fanoušky, pořádat ankety, akce a soutěže, zvyšovat oblíbenost stránek, udržovat aktuálnost vašich Facebookových stránek. Měření a vyhodnocování výsledků jednotlivých kampaní je pak samozřejmostí.   A pokud pro vás spravujeme reklamy, vždy se dozvíte o jejich úspěšnosti díky měsíčnímu auditu a reportu.

Chcete zjistit, jak byste mohli komunikovat se svými fanoušky na facebooku lépe?


 
 
 
info@relative.cz / +420 724 482 112 / +420 568 840 038 / copyright Relative
Cookies nastavení