relative_audit Rozhodují výsledky Marketingová komunikace
menu
home Služby  Reklamní služby Tvorba webů

Tvorba webů

 
Tvorba webů

WEB DESIGN A SEO OPTIMALIZACE

Zajistíme vám kompletní tvorbu www stránek a služeb s tím spojených, které potřebujete k úspěšnému podnikání na internetu. Vytvoříme vám web či e-shop, který bude prodávat a který vám bude přivádět nové klienty. Zanalyzujeme trh a navrhneme optimální strategii a strukturu, účinný a vhodný design i trvalou správu a propagaci stránek.

Kvalitní web nezačíná webdesignem, ale otázkami typu: Jaký účel bude Váš web mít? Koho chcete stránkami upoutat? Které produkty a služby budete nabízet? Kdo je vaše konkurence? Jak zajistíte provoz stránek?… Neudělejte chybu a na tyto otázky si odpovězte, než začnete web tvořit, zbytek můžete nechat na nás.

Důležitou součástí úspěšného webu je internetový marketing. Profesionální internetový marketing se orientuje zejména na zvyšování návštěvnosti a obchodní činnosti stránek. Prostředkem jsou SEO optimalizace stránek pro vyhledávače, registrace do katalogů a vyhledávačů, internetová reklama jako PPC kampaně, remarketing a další formy zvyšování viditelnosti stránek.

Mezi naše marketingové služby, které pomohou účinnost stránek zvýšit, patří také tvorba textového obsahu stránek. Bez dobrého obsahu a textu – srozumitelný, čtivý, poutavý, přesvědčivý, jsou vaše šance na úspěch minimální. 

Chcete posoudit prodejnost textů na vašich současných stránkách?

 
 
 
info@relative.cz / +420 724 482 112 / +420 568 840 038 / copyright Relative
Cookies nastavení